POTĘGA ŻYCIA – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia staje oko w oko z potrzebą zmiany, która często przychodzi niespodziewanie i od której tak naprawdę nie ma odwrotu. Zmiana dotyczy różnych sfer naszego życia, ale w dużej mierze będzie krążyć wokół wewnętrznej potrzeby natychmiastowej odmiany własnego losu…

Wewnętrzny głos krzyczy: „muszę coś zmienić, bo inaczej zwariuję”… Zmiana jest nieunikniona, a Ty od dzisiaj stajesz się jej mapą i przewodnikiem…

Kup książkę

potegazycia

Każda zmiana wiąże się różnymi problemami, które atakują nasze serce… Czas uwolnić się od toksycznego związku, porzucić wykańczającą pracę, sprzeciwić się destrukcyjnemu szefowi… Czas pogodzić się z stratą bliskiej osoby, czy utratą pracy i zacząć na nowo budować swoje szczęśliwe i wartościowe życie.

Jednak, aby to osiągnąć należy zacząć od siebie – wszystko zaczyna się od zmiany myślenia, a w dalszej konsekwencji poprzez odpowiednie działania dostosować się krok po kroczku do nowej sytuacji.

Zamiast wciąż i w kółko wracać do tego, co było, najlepiej rozpocząć nowy rozdział i zacząć kształtować życie na nowo…

Tylko, jak to zrobić?

Na szczęście jest to możliwe i każdy może się tego nauczyć.

Właśnie po to powstała „Potęga Życia”, by wskazać drogę do nowego początku. Książka zawiera sześć bardzo ważnych kroków, których zrozumienie jest niezmiernie ważne, aby bezboleśnie wprowadzić niezbędne zmiany i rozpocząć życie od nowa, nie zmieniając i nie wymagając tej zmiany od wszystkiego wokół. Zastosowanie tych strategii w praktyce przyczyni się do bliższego poznania siebie, poprawy relacji z innymi ludźmi, a przede wszystkim przyczyni się do szczęśliwszego życia.

Książka pokazuje jak:

Jeśli należysz do osób, które mają już dość swojego monotonnego i bardzo destrukcyjnego życia, to ta książka jest dla Ciebie. Jest przeznaczona jest dla osób, które chcą świadomie kształtować swoje życie i chcą, lub muszą, rozpocząć na nowo jakiś aspekt swego życia.

Zachęcam do zakupu!!!

Kup książkę
Poprzednia książka:
«
Następna książka:

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /