TOXIC 2, jak poradzić sobie z miłością, która Cię niszczy?

Toksyczna więź…

Coraz bardziej świadomi, a jednak wciąż tak bardzo nieświadomi… Niestety wciąż zbyt wiele osób tkwi w toksycznych relacjach, całkowicie rujnując swoje zdrowie psychiczne. Nazbyt wiele osób wciąż nieświadomie oddaje swoje życie w ręce wampira emocjonalnego. Traci wszystko – szczęście, radość, poczucie bezpieczeństwa, spokój, swoje prawa, zdrowie i to wszystko w imię zasad, które zostały zbudowane przez toksycznego wampira.

Jednak w życiu każdego z nas przychodzi taki moment w których pragniemy tylko jednego – wolności i rozumienia… Czy należysz do tych osób?

Kup książkę

toxic2

Jeśli teraz nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie, to i tak muszę, a nawet czuje wewnętrzny obowiązek powiedzieć Ci, że masz pełne prawo do swoich praw. Masz prawo nie tylko do wolności, ale również do tego, by inne osoby traktowały Cię ze szacunkiem i godnością.

Właśnie teraz możesz poszerzyć swoją wiedzę, właśnie w tym momencie masz prawo zrozumieć więcej, a przede wszystkim i nade wszystko nauczyć się przestrzegać swoje granice, nawet jeśli toksyczna relacja dotyczy Twojego partnera…

Co to jest toksyczna miłość?

Nie ma chyba nic gorszego, niż usłyszeć od ukochanej osoby okrutne słowa, które ranią. Nie ma drugiej tak bolącej sytuacji jak ta, w której widzimy, jak ktoś, kogo kochamy, niszczy to, co do niego czujemy… Taka właśnie jest toksyczna miłość – samolubna, jednostronna i tak bardzo niszcząca oraz degradująca…

Ten poradnik nie tylko przybliży Ci tak bardzo okrutne w swej odsłonie zjawisko toksycznej miłości, ale również pokaże najbardziej powszechne i przez niektórych uznanych za „coś” normalnego przykłady złej relacji…

W tej książce nie znajdziesz usprawiedliwienia dla tych, którzy ranią i niszczą… Ten poradnik pozwoli Ci dojść dalej. Pozwoli Ci wzbić się ponad to, co dotąd było, aż tak bardzo niezrozumiałe.

Jak poradzić sobie z miłością, która niszczy?

Dzięki tej książce zrozumiesz, jakiego typu związki można uznać za toksyczne, ale przede wszystkim jakiego typu zachowania są nie do zaakceptowania i naruszają należyte prawa do wolności oraz godności każdego człowieka.

Ta książka to nie tylko doskonały zbiór różnego rodzaju historii i opisów z życia wziętych, ale także narzędzie, które pozwoli dzięki przedstawionym technikom przeciwdziałać oraz da Ci pełną świadomość, jak należycie się bronić przed tak bardzo emocjonalnymi wampirami…

W skrócie… Dzięki tej książce dowiesz się:

Czas odmienić swoją codzienność i pozwolić narodzić się prawdziwej miłości, tak bardzo wolnej od wszelkich toksyn… Czas na prawdziwe kochanie – masz do tego prawo!!!

Zachęcam do przeczytania!!!

Kup książkę

Poprzednia książka:
«
Następna książka:
»

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /