DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ

„DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ” to e-book dla każdego, kto chce zacząć siebie kochać. To propozycja dla wszystkich którzy pragną patrzeć na siebie oczami szacunku, zrozumienia, akceptacji i wdzięczności ❤❤❤

Dlaczego postanowiłam go stworzyć? Ponieważ na półkach w księgarniach odnajdziemy bardzo dużo książek, które pokazują, jak kochać, jednak przeważnie skupiają się one na miłości do drugiego człowieka, a nie na pokochaniu samego siebie. Tak, jakby miłość do kogoś była tą jedyną, którą człowiek powinien doświadczyć. Bzdura! Istnieje miłość, która jest głęboko ukryta w duszy każdego człowieka i jest nią miłość własna. To właśnie ona powinna być priorytetem każdego z nas. Moim celem było wydać e-booka, który otworzy wielu ludziom drzwi do pokochania samych siebie. Stąd dziennik przepełniony miłością… A co najważniejsze „DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ” powstał z potrzeby moich odbiorców. Pomyślałam, że e-book, który uczy miłości będzie świetnym sposobem na odszukanie samego siebie.


Innymi słowy, „DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ” to e-book dla każdego, kto chce zacząć siebie kochać. To propozycja dla wszystkich którzy pragną patrzeć na siebie oczami szacunku, zrozumienia i akceptacji. 

W ebooku:

Jednak to nie wszystko, dziennik będzie miejscem na zapisywanie swoich przemyśleń i refleksji. Bowiem w e-booku oprócz treści dotyczącej odzyskiwania miłości do samego siebie, znajdziesz 31 dniowy program budowania wdzięczności do samego siebie.

Czy pragniesz jeszcze mocniej pokochać siebie? Czy chcesz umieć kochać siebie? Jeśli tak, to już teraz zainwestuj w siebie…


Gdzie możną kupić dziennik?

Zapraszam Cię do mojego sklepu. To właśnie tam bezproblemowo zamówisz i kupisz e-booka 🙂 Podaję link do sklepu

» https://psychologiazycia.com/sklep/online/e-book-dziennik-milosci-wlasnej-pdf/ 

Dodam, że w sklepie oprócz e-booka znajdziesz kilka innych fajnych propozycji, m.in. książkę “Eliksir pewności siebie. Jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady” oraz wiele innych produktów:

» https://psychologiazycia.com/sklep/

Kup ebooka

#DziennikMiłościWłasnej


Poprzednia książka:
Następna książka:
»

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /