ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE

ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE, czyli jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady?

Istnieją takie momenty, w których z wielkim cierpieniem na duszy wątpimy w siebie. Nie czujemy się zbyt dobrze we własnej skórze, odczuwamy ucisk w gardle, nogi odmawiają posłuszeństwa, a serce zbyt szybko zaczyna bić. Człowiek sam ze sobą czuje się źle. A wszystko z powodu kulejącej pewności siebie, która daje o sobie znać, w takich momentach, które są dla nas nazbyt obciążające.

Dlatego postanowiłam napisać książkę, która dokładnie zobrazuje, jak stać się pewnym siebie człowiekiem. 

Jest to książka stworzona dla czytelników, z myślą o czytelnikach. A co najważniejsze jest to nieszablonowa publikacja, ponieważ już długo na rynku wydawniczym nie było takiej pozycji, która będzie łączyć treść merytoryczną z ćwiczeniami praktycznymi. Innymi słowy, „Eliksir pewności siebie. Jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady.” jest psychoedukacyjnym przewodnikiem po wewnętrznym i zewnętrznym świecie każdego człowieka, a jednocześnie sprawdzonym przez moich Klientów zbiorem ćwiczeń wzmacniających samoświadomość.

Czytelnik znajdzie w niej ćwiczenia bazujące na asertywności, uczące w jaki sposób postępować z toksycznymi osobami. Będą też zadania dotyczące miłości własnej – odkrywania szczęścia i sensu życia, a co najważniejsze pojawią się także ćwiczenia stabilizujące narrację wewnętrzną każdego człowieka.

Co znajdziesz w książce?

Dzięki książce dowiesz się:

i wiele innych tematów, które pomogą Ci żyć tak, jak Ty tego pragniesz – bez obaw, łez i ciągłego poczucia winy…

Z tą książką czeka Cię nie tylko czytanie, ale i działanie. W książce znajdziesz 10 kroków odkrywania własnej wartości oraz 65 intensywnych ćwiczeń wzmacniania pewności siebie.

Gdzie możną kupić książkę?

Zapraszam Cię do mojego sklepu. To właśnie tam bezproblemowo zamówisz i kupisz książkę 🙂 Podaję link do sklepu » https://psychologiazycia.com/sklep/

Dodam, że w sklepie oprócz książki pojawiło się kilka bardzo fajnych propozycji, m.in. PAKIET PEŁEN PEWNOŚCI SIEBIE, #MamSwojePrawa#AfirmacjePełneRadościŻycia oraz EBOOK „Źródła braku pewności siebie.

Uprzedzając wszelkie pytania dotyczącego EBOOKa „Źródła braku pewności siebie”, to w kilku słowach jeszcze o nim… Został on stworzony na podstawie książki i stanowi rozwinięcie niektórych kwestii poruszanych w książce. Pewnie zastanawiasz się, dlaczego treść zwarta w tym e-booku nie pojawiła się w książce „Eliksir pewności siebie”. Już wyjaśniam! E-book „Źródła braku pewności siebie” to forma obalenia najczęściej pojawiających się mitów, które próbują nam wmówić inni i pod których dyktando sami nieświadomie żyjemy. To możliwość przyjrzenia się swojej przeszłości i teraźniejszości, ale na pewno nie jest formą usprawiedliwiania siebie. Dzięki niemu zrozumiesz, jak wiele tracisz pozostając w miejscu, zaś dzięki książce zmienisz swoje życie. „Źródła braku pewności siebie” to  możliwość zobaczenia siebie z boku i zarazem podjęcia decyzji, która zaprowadzi Cię do pewności siebie dzięki „Eliksirowi pewności siebie”.

Jeszcze raz dziękuję Ci za Twoje zainteresowanie i z całego serca życzę wznoszenia się na wyżyny własnego rozwoju 🙂 Ahoj przygodo!

Agnieszka Zblewska

Kup książkę

 

Poprzednia książka:
«
Następna książka:
»

4 odpowiedzi na “ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE”

 1. Olga pisze:

  Witam
  Czy książkę Eliksir pewności siebie można czytać ciągiem oraz rozwiązywać zadania czy trzeba ją podzielic na etapy/dni?

  • Psychology of Life - Agnieszka pisze:

   Witam serdecznie 🙂 Książkę można czytać ciągiem i rozwiązywać zadania na bieżąco. Nie jest ona podzielona na jakiekolwiek okresy czasowe. Napisałam ją w ten sposób, aby można było do niej wracać w każdej chwili. Zaś co do przerw to nawet są zalecane, aby nie poczuć się przytłoczonym ilością myśli. W przypadku jakichkolwiek pytań, proszę pisać. Pozdrawiam, Agnieszka

 2. Małgosia pisze:

  Witam serdecznie.

  Mieszkam za granicą, chciałabym być posiadaczką tego wspaniałego wydania, jak mogłabym zamówić tą książkę. Z góry serdecznie dziękuję

  Małgosia

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /