DEPRESJA NIEWIDZIALNY WRÓG

DEPRESJA WCIĄŻ OBECNA…

Do tej pory na temat depresji powstało wiele książek, jednak wszystkie „jakieś takieś”… Niby służą pomocą, a wciąż zbyt wiele w nich skomplikowanych terminów… Zbyt mało poradników – zbyt mało prostych przekazów…

Dzisiaj chcę Ci przedstawić pozycję, która jest daleka od medycznych nierozumianych słów. Nie znajdziesz tu nic trudnego do zrozumienia. Ta książka jest napisana, by służyć i pomagać – ma zwiększyć świadomość samego chorującego, jak i jego najbliższych, którzy walczą razem z nim.

Kup książkę

DEPRESJACzy mam depresje?

„Jednego dnia masz wrażenie, że już jest Ci lepiej, czujesz się bardzo dobrze, możesz nawet powiedzieć o sobie, że sądzisz, że jesteś blisko zaznania uczucia szczęścia. Drugiego dnia wpadasz w otchłań. Nie możesz się zmusić, żeby wstać z łóżka. Boli Cię każdy kawałek ciała: od głowy, przez brzuch po czubki palców. Jest Ci przykro, smutno, po prostu jest Ci źle. Płaczesz, nie możesz tego powstrzymać, to jest silniejsze od Ciebie. Czujesz, że nikt Cię nie rozumie, że absolutnie wszyscy bagatelizują Twoje problemy i nikt nie umie Ci pomóc…

Codzienne czynności wydają się trudne, jakbyśmy nigdy ich przedtem nie wykonywali. Nie chce się nam rozmawiać, ponieważ wiemy, że nikt nas nie zrozumie. Nie chce nam się wstać z łóżka, bo wiemy, że następny dzień nie będzie lepszy. W jednej chwili płaczemy, w następnej chce nam się śmiać i nie wiemy z czego. To tylko niektóre objawy…”

Depresja jest podstępna, a jej objawy przypominają czarną otchłań zapomnienia. Poczucie niezrozumienia, brak akceptacji i cholerny bólu to nie jedyne przyjaciółki depresji.

Warto również sobie uświadomić, że depresja to nie przysłowiowy „dół”. To, że nie chce Ci wstać do roboty, to nie oznacza od razu, że masz depresje. To, że masz huśtawki nastroju, to nie oznacza od razu depresji. Uczucie smutku, czy żalu nie jest tym samym co depresja kliniczna.

Czym charakteryzuje się depresja?

Dzięki tej książce poznasz różne twarze depresji. Autorka nie tylko przytacza historie prosto z życie wzięta, ale również nakreśla z jak sobie z nią poradzić. Ta publikacja przede wszystkim pokaże Ci, jak trzeba walczyć z depresją i jaki metod użyć, by ją wykurzyć ze swojego życia.

Jak wygrać z depresją?

Walka nie należy do łatwych – gdyby taka była, nie byłoby zapewne ludzi chorych. Może nie jest to przyjemna droga, ale na pewno warta zaangażowania.

Poradnik przeprowadzi Cię także przez kilka praktycznych kroków, dzięki którym będziesz wiedział w jaki sposób pomóc osobie chorej, jak z nią rozmawiać oraz co robić, gdy depresja rozwija się u niego coraz bardziej i pojawiają się myśli i próby samobójcze. Przy depresji nie ma gotowych rozwiązań, ale są możliwości. Najważniejsze to je wykorzystać nim będzie za późno.

Dzięki tej książce poznasz odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania:

Czas powiedzieć STOP podstępnemu diabłu i zawalcz o siebie oraz swoich najbliższych…

Zachęcam do zakupu:

Kup książkę
Poprzednia książka:
«
Następna książka:
»

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /