ZBURZĘ TEN MUR

CZAS NA ZMIANY…

Czy masz czasem tak, że gdziekolwiek się ruszysz, to napotykasz na mur? Próbujesz coś zmienić, coś osiągnąć, ale nic się nie zmienia? Jest pewien sposób na to…

Czas zburzyć ten okropny mur, który przez lata budowany był przez porażki, negatywne myśli, krzywdzące opinie, brak pewności siebie, trudne dzieciństwo, okrutne utarte schematy… Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to uświadomienie sobie, jak dotrzeć do własnego szczęścia.

Dzięki tej książce odzyskać siebie – zrozumiesz i zaakceptujesz, a przede wszystkim nauczysz się prawdziwie żyć. Trener rozwoju osobistego pomoże Ci zrozumieć, co to znaczy żyć pełnią życia.

Kup książkę

zburz ten mur

„Zatrzymaj się teraz na 2 minuty i zdaj sobie sprawę z możliwości, jakie niesie ze sobą samorozwój. Zatrać się we własnym rozwoju! Uświadom sobie swą tożsamość do maksimum, a nawet przekrocz granice ludzkich możliwości i miej wkład w pchnięcie ludzkości do przodu. Nabierz wiary we własne siły i zacznij walkę o swój lepszy byt na tej Ziemi.

Masz odwagę przekroczyć granice? Zaznać spokoju duszy? Poznać swoje prawdziwe ja? Przemyśl to, może już czas rozkruszyć kajdany ograniczających myśli i podjąć decyzję o lepszym życiu od teraz na zawsze?”

Jak myśleć i nie zwariować?

W tej książce nie tylko uświadomisz sobie – po co tu jesteś, ale przede wszystkim dotrzesz do ukrytego programu własnej podświadomości. Zrozumiesz, jak myśleć i na czym się skupiać. Poznasz tajniki pozytywnego myślenia i staniesz się daleki od pesymizmu.

„Wyobraź sobie, że odtwarzacz DVD to Twój umysł, a oczy to obraz na ekranie telewizora. Co telewizor wyświetli zależy tylko i wyłącznie od tego, jaka płyta jest w odtwarzaczu. Nasz umysł działa identycznie: to, co mamy zainstalowane w mózgu, będzie wyświetlane w naszym życiu. Tak jak w telewizorze – wrzucisz horror, to wyświetli się horror, wrzucisz komedię, to będzie się wyświetlać komedia. Twoje życie, przyjacielu, to projekcja Twojego umysłu. Zatem zdaję Ci pytanie, na które teraz odpowiesz: czy podoba Ci się Twój film? Czy jesteś zadowolony ze swojego życia pod każdym względem?”

W skrócie – co zyskasz, czytając tę publikację?

…a teraz dokończ zdanie – jestem szczęśliwy, ponieważ…

Jak byś dokończył to zdanie, gdybyś miał sobie wyobrazić, że już teraz jesteś szczęśliwy? A teraz pomyśl sobie, że są one w zasięgu Twojej ręki. Musisz tylko dowiedzieć się, JAK je zdobyć.

Jakimi emocjami należy kierować się w życiu?

Książka pełna przemyśleć podpowie Ci m.in. na czym warto w życiu się skupić. Zdobędziesz praktyczną wiedzę, jak odszukać spokój i harmonię. Dzięki zawartych w niej ćwiczeniom pobudzisz pozytywne emocje do działania i staniesz się człowiekiem prawdziwie szczęśliwym.

Książka nie tylko pozwoli Ci się uprać z niechcianą przeszłość, ale pozwoli Ci się skupić na wartościowych chwilach tu i teraz.

Naprawdę polecam:

Kup książkę
Poprzednia książka:
«
Następna książka:
»

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /