CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI

Sztuka perswazji to sposób na życie… Choć mylona z manipulacją, to jednak jest bardzo daleka od tego postępowania…

Perswazja to sposób przekonywania do własnych racji bez wpływu na zdrowie innej osoby. Pomaga dojść do konsensusu poprzez dyskusję zainteresowanych stron nad zaistniałym problemem – tym samym otwiera drogę do jego rozwiązania. Jest również nieodzownym czynnikiem łagodzącym wszelkie kłótnie, czy spory.

Należy pamięć, że perswazja nie polega na zmuszaniu, jak to lubi robić manipulacja. Perswazja nigdy nie jest powiązana z kłamstwem, czy mówieniem nieprawdy. Skupia się przede wszystkim na argumentowaniu danych twierdzeń i postaw w sposób rzeczowy i kompetentny.

…ale dość z teorią… Czas zobaczyć, czego nauczy nas CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI…

Publikacji pomoże przede wszystkim opanować bezcenne techniki życia wśród wielu różnych osobowości…

 

Kup książkę

perswazjaCodzienna rozmowa – niby o niczym, a jednak… Ty masz inne zapatrywanie, niż Twój partner rozmowy. Każdy chce „postawić na swoim” – zamiast „ciekawej rozmowy” pojawia się konflikt. Nikt nie chce „odpuścić”, aż w pewnym momencie ciśnienie rozpierdziela dotąd udaną imprezkę… Po co to wszystko? Po co się kłócić?

Z tej książki dowiesz się…

Jak mówić, by inny zaczęli Cię szanować?

Ta wyjątkowa książka stanowi pewną formę podręcznika do szybkiej nauki najpotężniejszych wzorców językowych. Wzorców, które możesz wykorzystywać we wszystkich praktycznie sytuacjach życiowych, osiągając zawsze najlepsze efekty.

Istota rzeczy, narzędzia i strategie, których nauczy Cię ta księga, są przekazywane w taki sposób, że świadomie zdobywana wiedza i nieświadomie nabywane przez Ciebie umiejętności będą się harmonijnie rozwijać. Dzięki niej zostaniesz tajemnym mistrzem perswazji na własnych warunkach — siedząc wygodnie w domu i ucząc się o dowolnie wybranej porze.

Jak przekazać innym swój punkt widzenia?

W tej książce znajdziesz także niezbędne ćwiczenia, które pomogą Ci zwiększyć pewność siebie i zbudować wysoką samoocenę. Pozbędziesz się obaw przed porażką i stworzysz stabilny fundament silnej osobowości. Nauczysz się mówić do siebie tak, by zacząć myśleć o sobie, a nie wciąż o innych. Zaczniesz kontrolować swoje myśli, by ich negatywny oddźwięk nie zostawił bolesnych blizn na Twej duszy.

Jak być lubiany i szanowanym?

CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI przybliży Cię również do zwycięstwa zawodowego. Dzięki technikom NLP zawalczysz o awans, pokażesz prawdziwego siebie okrutnemu manipulatorowi w pracy, dasz kopniaka wampirowi emocjonalnemu.

Ta książka jest dla wytrwałych – nie wystarczy przeczytać, trzeba jeszcze chcieć wdrożyć owe techniki do życia i dostrzec w nich wyższy sens własnej zmiany…

Zanim podejmiesz decyzję o zamówieniu owej publikacji musisz wiedzieć…

UWAGA: Wiedza zawarta w tej książce jest narzędziem niebezpiecznym, o bardzo dużym polu rażenia. Przedawkowanie i stosowanie wbrew zaleceniom może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu!

… a tak naprawdę do zachęcam i polecam:

Kup książkę
Poprzednia książka:
«
Następna książka:
»

Jedna odpowiedź do “CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI”

  1. szkolenia pisze:

    przeczytałem i polecam 🙂

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

© 2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Design by Trójwizja.pl /