MOCNE STRONY CZERWIENI – jak zwiększyć seksapil i pewność siebie?

Czerwień jest kolorem nie tylko pożądanym, ale również często wybieranym. Często bywa i tak, że bez większego zastanowienia wybieramy kolor czerwony …przecież pasuje on do mojej karnacji… Jednakże siła tkwi w jego głębi, co sprawia, że stajemy się bardziej podatni na jego wpływy.

Siła to magia przyciągania i kojarzenia. Czerwony nie tylko jest widoczny, ale również jest kojarzony z najcenniejszymi formami egzystencji…

O czym świadczy kolor czerwony?

Spójrzcie proszę na flagi różnych państw – jest to kolor wszechobecny. Kolor czerwony dodaje dumy i siły – jest kojarzony ze zwycięstwem, potęgą oraz determinacją. Czerwony to kolor ognia i krwi, dwóch jednostek elementarnych, które są niezbędne dla przetrwania gatunku ludzkiego…

Jakie osoby wybierają kolor czerwony?

Badania dowodzą, że osoby wybierające czerwień na co dzień są bardziej pewne siebie, wydajniejsze i dominujące. Naukowcy potwierdzają, że osoby, które codziennie miały kontakt z kolorem czerwonym stały się bardziej dominujące i władcze…

sila czerwieniWybierając czerwień chcemy pokazać swoją dominację, władzę, ale również zwrócić na siebie uwagę. Seksowne ubrania w odcieniach czerwieni sprawiają, że stajemy się bardziej atrakcyjni… Przykuwamy spojrzenia – inne osoby pragną kontaktu z nami.

Czerwień przez wielu z nas kojarzona jest z świętem zakochanym – kolor Walentynek jest kojarzony z romansem i miłością. Wszystko co opakowane zostanie w czerwień działa na nas jak magnez… Nie tylko kupujemy, ale również poszukujemy owego koloru. Natura ludzka pożąda bliskości i będzie nastawiona na szukanie tego z czym owa bliskość się kojarzy.

Jaki wpływ na psychikę ma kolor czerwony?

Kolor czerwony ma niezwykły wpływ na naszą psychikę – otaczanie się tylko i wyłącznie tym kolorem może wywołać agresywność, nadpobudliwość, bezwzględność, a nawet furię. Przesada może kosztować zbyt wiele – Twoja równowaga emocjonalna może zostać nieco zaburzona. Warto się nad tym zastanowić, gdy będziesz dobierać kolor ścian w swoim domu… Należy więc bardzo uważać, aby z nim nie przeholować.

Pamiętajmy również, że czerwony to życie, a więc zdrowie, witalność i energia. Jeśli będziesz odczuwać apatię i zmęczenie pomyśl proszę o dodaniu do codziennej garderoby akcentu czerwieni. Skup się na jego wpływie i wyrusz na podbój… Warto pamiętać także o tym, że czerwień przeciwdziała melancholii, depresji, smutkowi, a nawet letargowi. Dodaje wigoru.

Gdy planujesz wielkie wejście i pragniesz być zauważony wybierz kolor czerwony. Pamiętaj, aby nazbyt nie przyzwyczajać swojego otoczenia do czerwonych dodatków, bo staną się niezauważone. Wybieraj mądrze z pełną świadomością podprogowego działania owego koloru.

O osiągamy dzięki czerwieni?

Zastanów się – co chcesz osiągnąć? Jeśli zależy Ci na seksapilu nie obawiaj się bielizny w kolorze czerwonym… Pragniesz zwrócić na siebie uwagę – czerwone szpilki, czy czerwona szminka na pewno Ci w tym pomogą. Jeśli zaś jesteś mężczyzną czerwone dodatki jak najbardziej wskazane – czerwona koszula, czy czerwony krawat na pewno przykują wzrok otoczenia.

Kolor czerwony działa na otoczenie, ale spraw za Ciebie nie załatwi. Na pewno doda Ci energii, a otoczenie przyciągnie… Dalsza kolej rzeczy zależna już jest od Ciebie…

Czerwony to nie wszystko – należy również umieć się nim posługiwać. Jeśli nie uwierzysz w siebie, to i on nie zdziała cudów, choć przekaz może być bardzo silny. Nastaw się na zwycięstwo i rusz na podbój…

Nastawienie i wiara we własne siły to podstawa – czerwień może Ci tylko pomóc wyeksponować to, na czym Ci zależy, ale to Ty jesteś tutaj przywódcą i to Ty kierujesz swoim losem…


A jaki jest Twój ulubiony kolor? Jak się czujesz gdy masz go na sobie?


Autorka: Agnieszka » O MNIE

Poprzedni wpis:
Następny wpis:

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

ODSZUKAJ RADOŚĆ W KILKU SŁOWACH - CZYTAJ i UCZ SIĘ

DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ

„DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ” to e-book dla każdego, kto chce zacząć siebie kochać. To propozycja dla wszystkich którzy pragną patrzeć na siebie oczami szacunku, zrozumienia, akceptacji i wdzięczności ❤❤❤

(więcej…)

CZYTAJ

ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE

ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE, czyli jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady?

Istnieją takie momenty, w których z wielkim cierpieniem na duszy wątpimy w siebie. Nie czujemy się zbyt dobrze we własnej skórze, odczuwamy ucisk w gardle, nogi odmawiają posłuszeństwa, a serce zbyt szybko zaczyna bić. Człowiek sam ze sobą czuje się źle. A wszystko z powodu kulejącej pewności siebie, która daje o sobie znać, w takich momentach, które są dla nas nazbyt obciążające.

Dlatego postanowiłam napisać książkę, która dokładnie zobrazuje, jak stać się pewnym siebie człowiekiem.  (więcej…)

CZYTAJ

Źródła braku pewności siebie, czyli skąd u ludzi niskie poczucie wartości?

„Źródła braku pewności siebie” to e-book dla każdego, kto chce wziąć pewność siebie w swoje ręce i podjąć decyzję, co dalej powinien z nią zrobić. To nade wszystko źródło schematów głęboko zakorzenionych w podświadomości. To prawda o tym skąd u ludzi niskie poczucie wartości, jak również o tym, co wpływało i wpływa cały czas na naszą pewność siebie.

W e-booku: (więcej…)

CZYTAJ

TOXIC 2, jak poradzić sobie z miłością, która Cię niszczy?

Toksyczna więź…

Coraz bardziej świadomi, a jednak wciąż tak bardzo nieświadomi… Niestety wciąż zbyt wiele osób tkwi w toksycznych relacjach, całkowicie rujnując swoje zdrowie psychiczne. Nazbyt wiele osób wciąż nieświadomie oddaje swoje życie w ręce wampira emocjonalnego. Traci wszystko – szczęście, radość, poczucie bezpieczeństwa, spokój, swoje prawa, zdrowie i to wszystko w imię zasad, które zostały zbudowane przez toksycznego wampira.

Jednak w życiu każdego z nas przychodzi taki moment w których pragniemy tylko jednego – wolności i rozumienia… Czy należysz do tych osób? (więcej…)

CZYTAJ

TOXIC, jak sobie radzić z osobami, które utrudniają Ci życie?

Emocjonalnie wykorzystani…

Emocjonalny wampir to szantażysta o wielu twarzach. Gra i wykorzystuje – owija sobie nas wokół palca i nawet nie wiemy kiedy, a już zachowujemy się tak, jak on sobie tego życzy. To nie Twoja wina!!! Emocjonalny szantażysta to cholerny manipulator – wykorzysta wszystko i wszystkich, by zdobyć to, co jest mu w danej chwili potrzebne. W nosie ma uczucia innych – najważniejsze to podbudowanie własnego ego…

Najtrudniejszy moment naszego życia to ten, w którym w końcu zdajemy sobie sprawę z faktu, że ta osoba nas krzywdzi. Ciągła krytyka, obgadywanie, niedorzeczne plotki, brak szacunku, obojętność ze strony bliskich… Odczuwasz to u siebie w życiu? (więcej…)

CZYTAJ

CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI

Sztuka perswazji to sposób na życie… Choć mylona z manipulacją, to jednak jest bardzo daleka od tego postępowania…

Perswazja to sposób przekonywania do własnych racji bez wpływu na zdrowie innej osoby. Pomaga dojść do konsensusu poprzez dyskusję zainteresowanych stron nad zaistniałym problemem – tym samym otwiera drogę do jego rozwiązania. Jest również nieodzownym czynnikiem łagodzącym wszelkie kłótnie, czy spory.

Należy pamięć, że perswazja nie polega na zmuszaniu, jak to lubi robić manipulacja. Perswazja nigdy nie jest powiązana z kłamstwem, czy mówieniem nieprawdy. Skupia się przede wszystkim na argumentowaniu danych twierdzeń i postaw w sposób rzeczowy i kompetentny.

…ale dość z teorią… Czas zobaczyć, czego nauczy nas CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI…

Publikacji pomoże przede wszystkim opanować bezcenne techniki życia wśród wielu różnych osobowości… (więcej…)

CZYTAJ

DEPRESJA NIEWIDZIALNY WRÓG

DEPRESJA WCIĄŻ OBECNA…

Do tej pory na temat depresji powstało wiele książek, jednak wszystkie „jakieś takieś”… Niby służą pomocą, a wciąż zbyt wiele w nich skomplikowanych terminów… Zbyt mało poradników – zbyt mało prostych przekazów…

Dzisiaj chcę Ci przedstawić pozycję, która jest daleka od medycznych nierozumianych słów. Nie znajdziesz tu nic trudnego do zrozumienia. Ta książka jest napisana, by służyć i pomagać – ma zwiększyć świadomość samego chorującego, jak i jego najbliższych, którzy walczą razem z nim. (więcej…)

CZYTAJ

ZBURZĘ TEN MUR

CZAS NA ZMIANY…

Czy masz czasem tak, że gdziekolwiek się ruszysz, to napotykasz na mur? Próbujesz coś zmienić, coś osiągnąć, ale nic się nie zmienia? Jest pewien sposób na to…

Czas zburzyć ten okropny mur, który przez lata budowany był przez porażki, negatywne myśli, krzywdzące opinie, brak pewności siebie, trudne dzieciństwo, okrutne utarte schematy… Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to uświadomienie sobie, jak dotrzeć do własnego szczęścia.

Dzięki tej książce odzyskać siebie – zrozumiesz i zaakceptujesz, a przede wszystkim nauczysz się prawdziwie żyć. Trener rozwoju osobistego pomoże Ci zrozumieć, co to znaczy żyć pełnią życia. (więcej…)

CZYTAJ

WŁADCA SŁOWA

Władca słowa… Jak skutecznie i celnie wymierzać słowo, aby osiągnąć władzę nad ludzkimi emocjami?

Książka, której opis właśnie czytasz, stawia sobie za cel dać Ci władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię. Pokażemy Ci, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami. Czyli, w skrócie, dowiesz się przede wszystkim…

Nauczy się – Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne? (więcej…)

CZYTAJ

POTĘGA ŻYCIA – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia staje oko w oko z potrzebą zmiany, która często przychodzi niespodziewanie i od której tak naprawdę nie ma odwrotu. Zmiana dotyczy różnych sfer naszego życia, ale w dużej mierze będzie krążyć wokół wewnętrznej potrzeby natychmiastowej odmiany własnego losu…

Wewnętrzny głos krzyczy: „muszę coś zmienić, bo inaczej zwariuję”… Zmiana jest nieunikniona, a Ty od dzisiaj stajesz się jej mapą i przewodnikiem… (więcej…)

CZYTAJ

© 2015-2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Trójwizja Projektowanie stron www /