AFIRMACJA ZWIĄZKU OPARTEGO NA POTĘDZE MIŁOŚCI…

Umysł każdego człowieka to potęga o nieodgadnionej sile i mocy sprawczej. Odpowiednio wykorzystany daje możliwość osiągnięcia wszystkiego, czego tylko zapragniemy.

Jedną z wielu wartości naszego umysłu jest możliwość kreowania i zarządzania rzeczywistością w taki sposób, aby była ona zgodna z naszymi pragnieniami i dążeniami.

Prawidłowe kreowanie i zarządzanie opiera się na trzech podstawowych funkcjach, którymi są pragnienia, moc wypowiadanych słów oraz w końcowym etapie czynny.

Czym są pozytywne afirmacje?

Moc pragnienia nowej, lepszej rzeczywistości tworzonej za pomocą słów i czynów jest niczym innym jak pozytywnym afirmowaniem. Pozytywna afirmacja jest zatem świadomym tworzeniem pozytywnych sformułowań – myśli tak, aby przekonać o tym podświadomość.

Krótko ujmując: afirmacja, to krótkie pozytywne powtarzane zdania dające nowy program podświadomości.

Co dają afirmacje?

Głównym celem pozytywnych afirmacji jest stworzenie optymistycznych uczuć i odczuć, aby lepiej funkcjonować w życiu, na świecie…

Przechwytywanie

Jest to najkrótsza droga do sukcesu w momencie kiedy nie potrafimy sobie poradzić z trudnościami np. w związku. Afirmacje na owym polu są niezwykle praktyczne i zmieniają punkt widzenia poprzez rozwiązanie problemu na który napotykamy.

Jak stworzyć wartościowe afirmacje? Jakich błędów nie popełnić w afirmowaniu?

Każda osoba może stworzyć swoje własne niepowtarzalne afirmacje. Należy, jednak nie zapominać o kilku najważniejszych zasadach:

 • Afirmacje tworzymy w czasie teraźniejszym, /przykład :„jestem szczęśliwą mężatką”/;
 • Afirmacje naszpikowane są pozytywnymi znaczeniami, bez użycia słowa „nie”, /przykład błędnej afirmacji: „nie chcę być nieszczęśliwa”, prawidłowo winno być „jest szczęśliwa”/. Zdania tworzymy bez używania zaprzeczeń;
 • Słowa zawsze wypowiadamy w pełnym skupieniu, unikamy mechaniczności;
 • Sami tworzymy i wybieramy dla siebie najbardziej odpowiednie afirmacje;
 • Zdania powinny być krótkie i czytelne dla podświadomości.

Jak działają afirmacje?

Dążenie do samodoskonalenia staje się możliwe. Afirmacja skupi naszą uwagę na marzeniach, pragnieniach i oczekiwaniach oraz dodatkowo je wzmocni. Afirmacja pozwoli zmienić poglądy, wyobrażenia, a w końcowym etapie całe życie. My wybieramy drogę naszego życia. Afirmacja jest doskonałym narzędziem do zmiany współistnienia.

Jak długo pracować z afirmacjami, aby poczuć ich działanie?

Całą sztuką jest to, aby afirmować, to co jest dla Ciebie najważniejsze. By uzyskać pożądane efekty trzeba uzbroić się w cierpliwość i poświęcić bardzo dużo czasu, czasu ku lepszemu życiu. Praca z afirmacją, to długa i żmudna praca.

Potęgą afirmacji jest systematyczność. Systematyczność jest narzędziem do osiągnięcia sukcesu. Pozwala krok po kroku realizować wyznaczone cele. Afirmacja rozpoczyna wpływać na podświadomość gdy jest wypowiadana z wiarą tysiące razy.

Afirmacje tworzymy z odpowiednim nastawieniem emocjonalnym. Nigdy nie zapominamy o marzeniach. Warto zwrócić uwagę na najmniejsze odczucia.

AFIRMACJE ZWIĄZKU OPARTEGO NA MIŁOŚCI:

W tym momencie świadomie i z zaangażowaniem przypatrz się przykładowym afirmacjom, które warto przeanalizować:

 • Każdego dnia jestem wypełniony/a miłością i uczuciem radości;
 • Jestem bezpieczny/a, zawsze i wszędzie;
 • Moje małżeństwo jest wypełnione uczuciem i miłością;
 • Szanuje i kocham mojego partnera;
 • Mój partner jest wartościową osobą, kocham go;
 • Jestem szczęśliwym rodzicem;
 • Jestem zakochana w moim partnerze bez pamięci.
 • Mój partner jest najcudowniejszym człowiekiem na ziemi;
 • Mój partner mnie rozumie, pomaga mi;
 • Moje małżeństwo jest wyjątkowe.

Jest to tylko kilka afirmacji – zostań twórcą swoich własnych marzeń. Stwórz swoją własną afirmację. Dąż do harmonii duszy i ciała!


Zapraszam Cię do podstrony ZESTAW ćwiczeń dla AKTYWNYCH, tam również odnajdziesz zadanie z afirmacją, Niech afirmowanie związku opartego na potędze miłości stanie się dla Ciebie niezwykłą przygodą i doskonałą zabawą. Sprawdź się !


Autorka: Agnieszka » O MNIE

Poprzedni wpis:
Następny wpis:

Zostaw komentarz

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę witrynę w celu umieszczenia na niej Twojego komentarza.


Skomentuj

ODSZUKAJ RADOŚĆ W KILKU SŁOWACH - CZYTAJ i UCZ SIĘ

DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ

„DZIENNIK MIŁOŚCI WŁASNEJ” to e-book dla każdego, kto chce zacząć siebie kochać. To propozycja dla wszystkich którzy pragną patrzeć na siebie oczami szacunku, zrozumienia, akceptacji i wdzięczności ❤❤❤

(więcej…)

CZYTAJ

ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE

ELIKSIR PEWNOŚCI SIEBIE, czyli jak pokonać wewnętrzne i zewnętrzne blokady?

Istnieją takie momenty, w których z wielkim cierpieniem na duszy wątpimy w siebie. Nie czujemy się zbyt dobrze we własnej skórze, odczuwamy ucisk w gardle, nogi odmawiają posłuszeństwa, a serce zbyt szybko zaczyna bić. Człowiek sam ze sobą czuje się źle. A wszystko z powodu kulejącej pewności siebie, która daje o sobie znać, w takich momentach, które są dla nas nazbyt obciążające.

Dlatego postanowiłam napisać książkę, która dokładnie zobrazuje, jak stać się pewnym siebie człowiekiem.  (więcej…)

CZYTAJ

Źródła braku pewności siebie, czyli skąd u ludzi niskie poczucie wartości?

„Źródła braku pewności siebie” to e-book dla każdego, kto chce wziąć pewność siebie w swoje ręce i podjąć decyzję, co dalej powinien z nią zrobić. To nade wszystko źródło schematów głęboko zakorzenionych w podświadomości. To prawda o tym skąd u ludzi niskie poczucie wartości, jak również o tym, co wpływało i wpływa cały czas na naszą pewność siebie.

W e-booku: (więcej…)

CZYTAJ

TOXIC 2, jak poradzić sobie z miłością, która Cię niszczy?

Toksyczna więź…

Coraz bardziej świadomi, a jednak wciąż tak bardzo nieświadomi… Niestety wciąż zbyt wiele osób tkwi w toksycznych relacjach, całkowicie rujnując swoje zdrowie psychiczne. Nazbyt wiele osób wciąż nieświadomie oddaje swoje życie w ręce wampira emocjonalnego. Traci wszystko – szczęście, radość, poczucie bezpieczeństwa, spokój, swoje prawa, zdrowie i to wszystko w imię zasad, które zostały zbudowane przez toksycznego wampira.

Jednak w życiu każdego z nas przychodzi taki moment w których pragniemy tylko jednego – wolności i rozumienia… Czy należysz do tych osób? (więcej…)

CZYTAJ

TOXIC, jak sobie radzić z osobami, które utrudniają Ci życie?

Emocjonalnie wykorzystani…

Emocjonalny wampir to szantażysta o wielu twarzach. Gra i wykorzystuje – owija sobie nas wokół palca i nawet nie wiemy kiedy, a już zachowujemy się tak, jak on sobie tego życzy. To nie Twoja wina!!! Emocjonalny szantażysta to cholerny manipulator – wykorzysta wszystko i wszystkich, by zdobyć to, co jest mu w danej chwili potrzebne. W nosie ma uczucia innych – najważniejsze to podbudowanie własnego ego…

Najtrudniejszy moment naszego życia to ten, w którym w końcu zdajemy sobie sprawę z faktu, że ta osoba nas krzywdzi. Ciągła krytyka, obgadywanie, niedorzeczne plotki, brak szacunku, obojętność ze strony bliskich… Odczuwasz to u siebie w życiu? (więcej…)

CZYTAJ

CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI

Sztuka perswazji to sposób na życie… Choć mylona z manipulacją, to jednak jest bardzo daleka od tego postępowania…

Perswazja to sposób przekonywania do własnych racji bez wpływu na zdrowie innej osoby. Pomaga dojść do konsensusu poprzez dyskusję zainteresowanych stron nad zaistniałym problemem – tym samym otwiera drogę do jego rozwiązania. Jest również nieodzownym czynnikiem łagodzącym wszelkie kłótnie, czy spory.

Należy pamięć, że perswazja nie polega na zmuszaniu, jak to lubi robić manipulacja. Perswazja nigdy nie jest powiązana z kłamstwem, czy mówieniem nieprawdy. Skupia się przede wszystkim na argumentowaniu danych twierdzeń i postaw w sposób rzeczowy i kompetentny.

…ale dość z teorią… Czas zobaczyć, czego nauczy nas CZARNA KSIĘGA PERSWAZJI…

Publikacji pomoże przede wszystkim opanować bezcenne techniki życia wśród wielu różnych osobowości… (więcej…)

CZYTAJ

DEPRESJA NIEWIDZIALNY WRÓG

DEPRESJA WCIĄŻ OBECNA…

Do tej pory na temat depresji powstało wiele książek, jednak wszystkie „jakieś takieś”… Niby służą pomocą, a wciąż zbyt wiele w nich skomplikowanych terminów… Zbyt mało poradników – zbyt mało prostych przekazów…

Dzisiaj chcę Ci przedstawić pozycję, która jest daleka od medycznych nierozumianych słów. Nie znajdziesz tu nic trudnego do zrozumienia. Ta książka jest napisana, by służyć i pomagać – ma zwiększyć świadomość samego chorującego, jak i jego najbliższych, którzy walczą razem z nim. (więcej…)

CZYTAJ

ZBURZĘ TEN MUR

CZAS NA ZMIANY…

Czy masz czasem tak, że gdziekolwiek się ruszysz, to napotykasz na mur? Próbujesz coś zmienić, coś osiągnąć, ale nic się nie zmienia? Jest pewien sposób na to…

Czas zburzyć ten okropny mur, który przez lata budowany był przez porażki, negatywne myśli, krzywdzące opinie, brak pewności siebie, trudne dzieciństwo, okrutne utarte schematy… Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to uświadomienie sobie, jak dotrzeć do własnego szczęścia.

Dzięki tej książce odzyskać siebie – zrozumiesz i zaakceptujesz, a przede wszystkim nauczysz się prawdziwie żyć. Trener rozwoju osobistego pomoże Ci zrozumieć, co to znaczy żyć pełnią życia. (więcej…)

CZYTAJ

WŁADCA SŁOWA

Władca słowa… Jak skutecznie i celnie wymierzać słowo, aby osiągnąć władzę nad ludzkimi emocjami?

Książka, której opis właśnie czytasz, stawia sobie za cel dać Ci władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz się nauczyć sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię. Pokażemy Ci, w jaki sposób, sięgając poza racjonalne motywy słuchacza, możesz rozpalać wyobraźnię samymi słowami. Czyli, w skrócie, dowiesz się przede wszystkim…

Nauczy się – Jak bezpośrednio wpływać na ludzkie instynkty, emocje i wyobraźnię, sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne? (więcej…)

CZYTAJ

POTĘGA ŻYCIA – Jak zacząć od nowa, nie zmieniając wszystkiego wokół?

Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia staje oko w oko z potrzebą zmiany, która często przychodzi niespodziewanie i od której tak naprawdę nie ma odwrotu. Zmiana dotyczy różnych sfer naszego życia, ale w dużej mierze będzie krążyć wokół wewnętrznej potrzeby natychmiastowej odmiany własnego losu…

Wewnętrzny głos krzyczy: „muszę coś zmienić, bo inaczej zwariuję”… Zmiana jest nieunikniona, a Ty od dzisiaj stajesz się jej mapą i przewodnikiem… (więcej…)

CZYTAJ

© 2015-2024 Psychologia życia - Wszelkie prawa zastrzeżone. / Trójwizja Projektowanie stron www /